+
מי אנחנו
מירב בזק

 ענבר בזק

חברת כנסת

חזרה למי אנחנו+

ענבר בזק נולדה וגדלה בקיבוץ דן. היא למדה בבית הספר התיכון עינות ירדן בקיבוץ עמיר, ובתום לימודיה יצאה לשנת שירות בתל אביב מטעם תנועת השומר הצעיר. את שירותה הצבאי עברה כמדריכת כושר צבאי בפלס"ר נח"ל. כיום מתגוררת בישוב הקהילתי יובלים שבמשגב עם בן זוגה ושלושת ילדיהם.

בעלת תואר ראשון בתקשורת ופסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בהצטיינות במינהל עסקים עם התמחות בשיווק משלוחת אוניברסיטת דרבי בישראל.

עסקה בייעוץ אסטרטגי ועסקי ובשיווק, ייסדה את תנועת "עצמאים עושים שינוי" ופעלה רבות למען זכויות העצמאים, במטרה לאחד את העצמאים ובעלי העסקים הקטנים כדי להביא לשינויי חקיקה שייצרו רשת ביטחון סוציאלית לעצמאים ויפחיתו את הרגולציה על העסקים הקטנים.

בשנת 2016 הצטרפה למטה העצמאים של מפלגת יש עתיד, שם הייתה פעילה בגיבוש מצע המפלגה בתחום העצמאים והעסקים הקטנים, ובהמשך קיבלה על עצמה גם את ניהול מטה משגב של המפלגה.

בשנת 2018 התמודדה בבחירות לרשויות המקומיות לראשות המועצה האזורית משגב וב-2019, לקראת הבחירות לכנסת העשרים-ואחת, שובצה לראשונה ברשימת יש עתיד. ב-25 ביוני 2021 היא נכנסה לכנסת במסגרת החוק הנורבגי

הגיעה לכנסת לקדם את הפיתוח הכלכלי של הצפון, חיים משותפים, איזון בית-קריירה, שוויון מגדרי וזכויות אנשים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז