+
 

הויכוח על הגיוס היה צריך להגמר ב-7 לאוקטובר

הצבא אומר פעם אחר פעם שאין לו מספיק חיילים. לא יכול להיות שהם ימשיכו לדחות ולמוסס את גיוס החרדים.

זה כבר לא רק דיון אידיאולוגי. זה צורך מבצעי. אם אנחנו רוצים את האפשרות לפעול בצפון, אם אנחנו רוצים להתמודד עם האיומים שהולכים ומתגברים ביהודה ושומרון, צריך עוד חיילים.

לא צריך מתווים מדורגים, לא צריך יעדים ששוב לא יעמדו בהם. לא צריך להכריז על שירות לאומי שבו אם עשית קורס של שבועיים במכבי אש אתה מקבל זכויות כאילו שירתת בגולני שלוש שנים. צריך חיילים אמיתיים בצבא האמיתי.

הכי מרתיחות האמירות שלהם על זה שהם רוצים לדחות כי "זה תהליך". איזה תהליך בדיוק? אפשר לחשוב שהילדים שלנו עשו תהליך לפני שהם התגייסו. התהליך היחיד הוא שמתגייסים, הולכים לטירונות, ובסוף הטירונות אתה חייל.

הממשלה הזו, ראש הממשלה הזה, אחראים לאסון הגדול בתולדות המדינה ולפגיעה הבטחונית החמורה ביותר בתולדות המדינה, אבל הם לא הפנימו. הם ממשיכים להתנהל כאילו לא קרה כלום. הם ממשיכים להתנכל לצבא ולמפקדיו.

הויכוח על הגיוס היה צריך להגמר ב-7 לאוקטובר. הצבא אומר את זה כבר חודשים. הרמטכ"ל אמר את זה, שר הבטחון אמר את זה. צריך לגייס לפחות עשרת אלפים צעירים חרדים. זה הצורך המבצעי המיידי.

הנסיון שלהם למוסס את זה הוא חרפה. העובדה שהם כבר ממציאים שוב תרגילים ותחמונים ודחיות היא לא רק עלבון לחיילים שלנו, היא מסכנת את בטחון ישראל

אם אכפת להם מהבטחון, הם צריכים להגיד למפלגות החרדיות, חברים, אין יותר משחקים. אתם צריכים להפנים שאתם גמרתם לקבל בלי לתת. מי שלא יתגייס לא יקבל מהמדינה אגורה שחוקה אחת.

 

הצטרפו אלינו לשינוי חוק הגיוס