+

הפיד של יש עתיד

עמוד ראשי > הפיד של יש עתיד

צעד אחד צעד ממשיכים לפרק את מכונת ההסתה.
טוויטר בצעד ראשון וחשוב הסירה את הבוטים המפיצים שקרים.
נמשיך להילחם למען אחדות בעם.

את מבצע ״מסלול בטוח״ מוביל חברי @YSegalovitz ביחד עם משטרת ישראל, בשקט, בלי הרבה דיבורים מוביל כאן מאבק אמיתי ששנים לא היה פה ופוגע בצורה קשה בעבריינים ובכנופיות הפשיעה. ...כבוד.

המאבק בפשיעה בחברה הערבית – 10 חודשים למבצע 'מסלול בטוח'

2/2 אז על מנת לפשט אציין שאפשר בכל אחת מחנויות היישומים לחפש "אזרח ותיק" והיישומון יופיע מיד.

מצרפת גם את הקישורים הישירים:
למכשירי אנדרואיד: ...https://play.google.com/store/apps/details?id=com.azeah_vatik

למכשירי אייפון: https://apps.apple.com/il/app/%D7%90%D7%96%D7%A8%D7%97-%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%A7/id1543702388

כמובן שמי שצריך מוזמן לפנות למוקד אזרחים ותיקים 8840* בכל שאלה.

1/2 לאחר שפרסמנו על יישומון ״קרוב אליי״ זיהינו עליה משמעותית בכמות הורדות היישומון אבל גם קיבלנו פניות מאזרחים ותיקים שחוו קשיים בהורדתו.היישומון מאפשר לאזרחים ...הוותיקים למצוא בלחיצת כפתור אילו אירועים מתקיימים ברשות שבה הם חיים, ואיזה שירותים מציעה הרשות שלהם לאזרחים הוותיקים >>

שיווין מגדרי הוא עקרון חשוב, והיום נעשה צעד חשוב לכיוונו המערכת הביטחון. המוסד מינה לראשונה שתי נשים לתפקידים בכירים. ברכות לא׳ על מינויה לראש אגף המודיעין, ולק׳ על ...מינויה לראש מערכת איראן. מאמינים בכן!

כל הכבוד. בינתיים מחכים לתשובה מהיועצת המשפטית לממשלה על המכתב ששלחנו לה בנושא @JusticeGov

עדכון: רשת ״הבוסטרים״ שקידמה את הליכוד הוסרה!
טוויטר פעלו מיידית והשעו את הפרופילים המזוייפים שחשפנו כיצד קידמו תעמולה ואושיות רשת פוליטיות. כמו כן, עתירה הוגשה ליועהמ״ש. תודה לכל מי שתייג ודיווח על הפעילות החשודה ול@twitter שהסירו את הרשת שפגעה בכולנו ובבחירות. אנחנו ממשיכים

הבית היהודי - המפדל - איחוד מפלגות הימין - ימינה - הציונות הדתית - הימין החדש, הימין הישן. כמה עוד מפלגות צריכות להיפתח ולהיסגר עד שהמובן מאליו יהיה ברור? החברה הדתית ...היא חלק מהחברה הישראלית ואינה צריכה מסגרות מתבדלות. המענה הוא כפי שאנו מציעים ביש עתיד: ציונות, לאומיות וליברליות

ההסברה הישראלית הפכה בשנה האחרונה להיות משימת חיי.
לאחר עבודה מאומצת וארוכה אני גאה להשיק מחדש את Voices of Israel, חברה לתועלת הציבור שתחזק את הסיפור הישראלי בחו"ל ...ותאבק בדה-לגיטימציה.
מעמד ישראל בעולם הוא חלק מהחוסן הלאומי שלנו, והיכולת לשיתוף פעולה בין משרד החוץ לזירה האזרחית מהווה מכפיל כוח משמעותי לחיזוק ישראל בזירה הבינלאומית.

הכתבה המלאה בסטורי
@thejerusalem_post

I just spoke with @OlafScholz, who condemned Mahmoud Abbas’s outrageous remarks. I thanked him for this condemnation as Israel’s Prime Minister and the son of a Holocaust survivor.

We also discussed the Iranian threat. Iran cannot be allowed to endlessly buy time in Vienna.

במהלך השיחה הדגשנו את חשיבות הקשר בין ישראל וגרמניה, והסכמנו להמשיך את שיתוף הפעולה בין המדינות בנושאים שונים.

סיכמנו להיפגש בקרוב, זאת כביטוי ליחסים הקרובים ...בין שתי המדינות.

שוחחנו על סוגיית הגרעין האיראני. חזרתי על התנגדותה של ישראל לחזרה להסכם, ועל הצורך במסר חד וברור מצד אירופה שלא יהיו ויתורים נוספים מול האיראנים. הוספתי כי על אירופה... להתנגד לגרירת הרגליים במו"מ מצד איראן.