+

הפיד של יש עתיד

עמוד ראשי > הפיד של יש עתיד

אנו עדים לפריחה מדינית בכל הזירות, כתוצאה ממדיניות החוץ שמוביל רה"מ לפיד.
כינוס מועצת האסוציאציה עם האיחוד האירופי לראשונה מזה עשור הוא יעד נוסף שהציב רוה״מ עם... הקמת ממשלת השינוי וגם הוא הושג. נמשיך לחזק את יחסינו עם בעלות בריתנו באירופה, למען ביטחון וכלכלת ישראל 🇮🇱🇪🇺

ביבי מיישר קו עם נסראללה ומוכן לסכן אינטרסים ביטחונים לאומיים רגישים לטובת האינטרסים האישיים שלו, אין לו קווים אדומים והוא לא יהסס לפגוע בבטחון ישראל - אם זה משרת ...אותו תקשורתית.
בזמן שנתניהו ממשיך בקמפיין חסר אחריות, רה״מ לפיד מנהל את המדינה, ופותר משברים שהיו תקועים במשך שנים 🇮🇱

אתחיל מהסוף, הבוקר חנכתי את הקו החמישי אשר יוליך ויספק מים מותפלים לעיר הבירה שלנו ירושלים.

תחום התשתיות במדינת ישראל אינו קל. זהו תחום בו הפירות של כל החלטה ...נקטפים במרחק של שנים ארוכות. תהליכים סטטוטוריים של תשתיות במשק הישראלי עשויים לקחת אפילו 15 שנה ויותר.
לכן סיומו של פרויקט תשתית בקנה מידה עצום, פתיחת מערכת הולכת המים החמישית לירושלים, הוא מאוד משמעותי.
זה קרה בהשקעה של כ-2.5 מיליארד שקל, שנים של תכנון, אישור והקמה והגענו לקו הסיום של פרויקט שמבטיח את אספקת המים האמינה והאיכותית לעיר הבירה שלנו בעשורים הקרובים.
מי היה מאמין בתחילת שנות האלפיים אחרי שהתמודדנו עם בצורות ממושכות, וקמפיינים לצמצום הצריכה כי באמת היינו במצב של "ישראל מתייבשת", שבשנת 2022 לרשותנו משק מים המהווה דוגמה ומופת לעולם. משק בו יש לנו בטחון מלא באספקת המוצר החיוני ביותר, מים, לכל הצרכנים במדינת ישראל. משק בעל יכולות התפלה מהמובילים בעולם, אשר מביא מים מותפלים (!) מקו החוף אל הרי ירושלים.
אני מברכת את רשות המים ואת חברת מקורות על סיומו של הפרויקט המוצלח.

מי ייתן וזה יהיה סימן לתחילתה של שנה בה תחום התשתיות בישראל- ימשיך לזנק קדימה לטובת הציבור הישראלי כולו.

2/2 אין ספק שאחת מהמשימות הכי חשובות שלנו היא להשקיע בהכשרה של שוטרים ושוטרות שעוסקים בעבירות מין. השקענו בזה בשנה האחרונה אבל יש לנו כברת דרך לעשות.

1/2 התחקיר על איל גולן וחבורתו הופך את הבטן. הדברים חייבים להיבדק לעומק ואם הזוועה הזו נכונה האשמים חייבים לשלם מחיר כבד. כאב לי מאוד לקרוא את תמליל השיחה עם החוקרת ...במשטרה. היא גרמה לנפגעות להרגיש שזו אשמתן ושהן רצו את זה. היא בחרה צד במקום לעשות את תפקידה ולרדת לחקר האמת. >>

אני שומע את נתניהו ואנשיו ממשיכים לדבר על ההסכם עם לבנון בלי שהם ראו אותו ובלי שהם יודעים מה יש בו.
ממשלת ישראל תמשיך לעבוד בשקט כדי לסגור את ההסכם לטובת עם ישראל ...ומדינת ישראל.

אני שומע את נתניהו ואנשיו ממשיכים לדבר על ההסכם עם לבנון בלי שהם ראו אותו ובלי שהם יודעים מה יש בו.
ממשלת ישראל תמשיך לעבוד בשקט כדי לסגור את ההסכם לטובת עם ישראל ...ומדינת ישראל.

Today, for the first time in over a decade, we convened the EU-Israel Association Council. 🇪🇺 🇮🇱

What will this mean?

🧪 Stronger ties in science & technology
💶 More trade
🏘 Lower cost of living
🌍 Action on climate change
...Strengthening democratic values

@AlonUshpiz

סוף סוף זה קרה! חנכנו את מרכז הסיפור הישראלי לשדרות והעוטף. מרכז בו בני נוער מהאזור יקבלו כלים לשיתוף החיים שלהם, בלי פילטר, בשגרה ובחירום, לעולם כולו. זה המרכז השני ...שנפתח, לאחר שהושק מרכז לחברה הדרוזית בג׳וליס. בקרוב הרשת תוצף בסיפורים של בני הנוער הנפלאים והציונים שלנו🇮🇱

אני רוצה להודות לראש העיר שדרות, אלון דוידי‬⁩ ולעיריית שדרות על השותפות והמקצוענות וכמובן לאגף דיפלומטיה ציבורית במשרד החוץ.
הכתבה המלאה בסטורי

העובדה שאנחנו מכנסים אותה כעת היא תיקון של טעות היסטורית. זוהי אבן דרך חשובה ביחסינו המשתפרים. השנה האחרונה הייתה שנה של התקדמות נרחבת ביחסים שלנו, ויש עוד הרבה ...דברים שנוכל לעשות.

זהו הפורום שיאפשר לנו לקדם קשרים כלכליים בין ישראל לאיחוד ולחזק את המאבק שלנו בהפחתת יוקר המחיה בישראל ובאירופה. המועצה הזו לא כונסה במשך יותר מעשור מסיבות לא ...נכונות.

לפני יותר משנה, כשהקמנו את הממשלה החדשה בישראל, הגדרתי מספר מטרות למדיניות החוץ. אחת החשובות בהן הייתה שיפור יחסינו המדיניים והכלכליים עם האיחוד האירופי. האיחוד ...האירופי הוא שותף הסחר העיקרי של ישראל, אבל אנחנו חולקים יותר מרק אינטרסים כלכליים.