+

הפיד של יש עתיד

עמוד ראשי > הפיד של יש עתיד

ביטול הדמוקרטיה מסיבות אישיות של פוליטיקאים יפגע בכיס של כולנו ובשיתופי פעולה כלכליים בינלאומיים. יש עתיד מצדיעה לעובדי ההייטק, המנוע של הכלכלה הישראלית. ביחד ...נילחם בעד מדינה חזקה.
לא ניתן להם להפוך את ישראל לדיקטטורה!

מציע שנפסיק לתת לקואליצית השקרנים לסכסך בינינו, וגם נפסיק לעשות אחד לשני מבחני טהרנות. יש לנו רק איום אחד, וזו הממשלה האיומה והאנטי דמוקרטית ביותר בתולדות מדינת ...ישראל.

ראיתי שבקואליציה שוב משקרים לגבי ההצבעה בלילה. ההצבעה על החוק הנורווגי היתה אמורה להיות אתמול בשלוש בבוקר. הם עשו מחטף והעלו אותה מוקדם יותר (בגלל שח״כית טעתה בשעות ...ולא הגיעה לנאום), אז לא כולנו הספקנו לחזור למליאה.

25 שעות במליאה נלחמנו בחקיקה ההרסנית של הקואליציה ובזכות הלילה הלבן שניהלנו דחינו דיוני ועדות מהבוקר, ביניהם דיון על החוק המיותר להרחבת סמכויותיו של בן גביר.
...כשהקואליציה נחושה לקדם את הרס הדמוקרטיה הם ימצאו אותנו נחושים יותר משחשבו ונאבקים בכל הכח, במליאה, בוועדות וברחובות.

לאזרחי ישראל מגיע שר בריאות במשרה מלאה ושר פנים במשרה מלאה. הציבור הישראלי לא צריך לשלם את המחיר של הקומבינות והבעיות המשפטיות של נתניהו ודרעי. זו חרפה. זו פגיעה ...אמיתית וזלזול במשרדי הממשלה ובציבור.

צעד נוסף שרק יגרום אצל אנשים אנטגוניזם נגד החרדים.

במקום לקרב לבבות בתקופה כל כך מפולגת - הם מציעים עוד מחיצות, עוד הפרדות ועוד אפליה.

אלוהים ברא את הטבע ללא... מחיצות. המרחב הציבורי שייך לכולם, וכך גם ישאר.

הבוקר בישראל היום:

ח"כ משה גפני, הגיש הצעת חוק שתחייב לקיים שעות רחצה נפרדות לגברים ונשים במעיינות ומקומות שיש בהם רחצה באתרי הטבע של רשות הטבע והגנים.

לפי החוק: לפחות 15 אחוז משעות הרחצה בכל אתר - יהיו בהפרדה מגדרית

כל הפרטים בתגובה

הממשלה הגרועה הזו שמה ממלאי מקום שיש להם תפקיד גם ככה (אחד שר הדתות, אחד במשרד הרווחה) על תיקים כל כך חשובים ומשמעותיים לאזרחים, תיקים שמדיניות של השר ואסטרטגיה נכונה... יכולה אפילו להציל חיים.
איזו בושה של ממשלה.

דרעי החליט:
מ"מ שר הפנים - מיכאל מלכיאלי
מ"מ שר הבריאות - יואב בן צור

הוא היה חלק מהממשלה של רבין, אז, כשעבר על החוק, אבל את מי מעניינות העובדות.
#הכלמטומטם

יפה דרעי מאשימה אצל @sefiova ו[email protected]: "רודפים אחרי בעלי 30 שנה כי הוא בצד הלא נכון. אם היה הולך עם האופוזיציה הוא היה יקיר שלהם"

את הלילה הלבן בכנסת העברתי בעיון בדוח 2023 של @INSSIsrael - במקום לטפל במה שמדיר שינה מעיני הציבור, יוקר המחיה וביטחון אישי, הממשלה נלחמת במערכת המשפט, בתאגיד, בחמץ בבתי ...החולים ובאירועי תרבות בשבת. המצוקות שלכם הן רק עוד קמפיין עבורם!

כשהקואליציה נחושה לקדם את הרס הדמוקרטיה הם ימצאו אותנו נחושים יותר משחשבו ונאבקים בכל הכח, במליאה, בוועדות וברחובות.

לא נאפשר להם לפעול ולחוקק ככל העולה על ...רוחם.

במהלך כל הלילה, עד 7:00 בבוקר, האופוזיציה פעלה יחד בכדי להלחם בחקיקה של הקואליציה ולעכב את לוחות הזמנים של המירוץ המטורף לחקיקה דורסנית.

אנחנו פועלים יחד ויש לכך ...תוצאות. בזכות הלילה הלבן שניהלנו דחינו דיוני ועדות מהבוקר, ביניהם דיון על החוק המיותר להרחבת סמכויותיו של בן גביר.

‏6:56 סיימתי לנאום בפעם האחרונה ללילה זה.
‏נמשיך להיאבק בכל שעות היום והלילה כדי לטרפד את החקיקה ההרסנית של הממשלה!