+
הבטחנו וקיימנו
עמוד ראשי – יש עתיד > הבטחנו וקיימנו > כנס נבחרי יש עתיד ברשויות המקומיות

כנס נבחרי יש עתיד ברשויות המקומיות

כנס נבחרי יש עתיד ברשויות המקומיות

בעקבות ההישג חסר התקדים של יש עתיד בבחירות המוניציפליות שהתקיימו בחודש פברואר האחרון, קיימה המפלגה כנס מיוחד לנציגי המועצות ולראשי הערים מטעם המפלגה, במטרה לחזק את ההנהגה המקומית. הכנס, שהיה בהשתתפות ראש האופוזיציה לפיד, חברי הכנסת, 13 ראשי ערים ורשויות מטעם המפלגה וכ- 100 נציגי חברי מועצות בעשרות ישובים ברחבי הארץ, היה המשך ישיר בעיסוק היום-יומי של אנשי יש עתיד במאבק לשמירה על ישראל יהודית, ליברלית, דמוקרטית וחזקה בשלטון המקומי.

צילום: אלעד גוטמן

הכנס כלל שיח פתוח עם ראש האופוזיציה וראש המפלגה לפיד, שיח עם חברי יש עתיד אשר נשאו בתפקידים בכירים ברשויות המקומיות, ובניהם ח״כ מאיר כהן, ח״כ מטי צרפתי הרכבי, ח״כ רון כץ, ח״כ נאור שירי וח״כ ירון לוי. לצד השיחות, התקיימו פאנלים בנושאי חינוך, שייון ומגדר, אסטרטגיה פוליטית וכן, בוצעו שולחנות עגולים בשלל נושאים מוניצפאליים.

צילום: אלעד גוטמן

במסגרת המאבק למען חינוך ליברלי דמוקרטי וחשיבותו בעת הזאת, נערך פאנל מיוחד בנושא בהשתתפות ליזי דלהריצ׳ה ראש מועצת גני תקווה, אמיר כוכבי ראש עיריית הוד השרון, רותם ידלין ראש מועצת גזר וח״כ משה (קינלי) טור-פז, חבר וועדת חינוך, תרבות וספורט בכנסת.

צילום: אלעד גוטמן

שר הרווחה לשעבר וראש העיר דימונה לשעבר, ח״כ מאיר כהן: ״אני גאה בהישג חסר התקדים של יש עתיד בבחירות המוניציפליות האחרונות וגאה יותר לעמוד מול חבורת מנהיגים איכותיים שטובת אזרחי ישראל לנגד עינם. אני בטוח שראשי הערים, המועצות וחברי העירייה שנבחרו מכל קצוות המדינה, יקומו כל בוקר בתחושת שליחות להשפיע ולשנות ויעשו הכל במאבק לשמור על ישראל דמוקרטית, ליברלית, יהודית וחזקה יותר. כראש עיר לשעבר אני בטוח שהכנס יטיב ויכנה כלים להתמודדות טובה יותר עם אתגרים הניצבים מולם בתחומי החינוך, הרווחה, הביטחון האישי ועוד. ההישג שלנו הוא המשך ישיר לעבודת השטח של המפלגה וצעד נוסף בדרך להחזיר את השלטון בבחירות הארציות ולהשיב את השפיות לישראל״.

צילום: אלעד גוטמן

ראש מטה השטח וחבר מועצת אופקים, טל מגרה: ״בכנס נתנו כלים לנבחרי הציבור של יש עתיד ברשויות המקומיות על מנת לסייע להם להיות שליחי ציבור טובים יותר ומקצועיים יותר. דנו בנושאים רלוונטים ומהותיים לתושב כמו חינוך, אסטרטגיה, חדשנות, שוויון מגדרי ועוד. אין לי ספק שנבחרי הציבור שלנו ישרתו נאמנה את תושביהם. ההישג ההיסטורי של נציגי יש עתיד ברחבי הארץ הוא המשך ישיר בעשייה של אנשי השטח ופעילי המפלגה המסורים והחרוצים שבלעדיהם ההישג לא היה יכול לבוא לידי ביטוי״.

צילום: אלעד גוטמן