+
 

נתניהו, מעמד הביניים אינו "הבייס" שלך אז נטשת אותם

אדוני ראש הממשלה, למה אתה עדיין ראש הממשלה?
באיזה עולם ראש הממשלה שאחראי לאסון הגדול ביותר שקרה לעם היהודי מאז השואה – נשאר ראש הממשלה? באיזה עולם אתה לא עולה לדוכן הזה, מבקש סליחה מעם ישראל, מבקש סליחה – והולך הביתה?

אנשי מילואים עושים מאה חמישים יום, מאה שמונים יום, מסכנים את חייהם, מאבדים את חייהם, נהרגים, נפצעים, העסקים שלהם מתפרקים, ואתה עסוק בלילות בנסיונות להנדס לחרדים שחרור מגיוס.
צה"ל אומר לך שהוא מוכרח אותם. זו כבר לא שאלה פוליטית, זו שאלה מבצעית ובטחונית. החרדים צריכים להתגייס מפני שאין לנו מספיק גדודים ואין לנו מספיק חטיבות, ואתה עסוק בתרגילים ותעלולים פוליטיים כדי להנדס לחרדים חוק גיוס, אז אתה לא יכול להיות ראש ממשלה.

מעמד הביניים הישראלי מתרסק. המלחמה על ראשם, הכלכלה על ראשם. הם ישראלים טובים, מעמד הביניים הישראלי. הם אלה שבמילואים, הם אלה שסופגים את ההפסדים, הם אלה שנטשת. איבדת עניין בהם. הם לא ה"בייס", אז אתה לא ראש הממשלה שלהם.

המחירים עולים כל יום. חמש פעמים עלה מחיר הדלק, מוצרי חלב, בשר, לחם, הכל. אנשים הולכים לסופר, מגיעים עם העגלה לקופה, לא מאמינים שזה קורה להם. אין לך עניין. כשיש כשלונות אתה לא הולך לטפל בהם, אתה מרחיק את עצמך. אתה מאשים אחרים. אתה מעביר נושא.

אתה לא יכול להשאר ראש הממשלה, כי אתה לא באמת ראש הממשלה. אתה בן ערובה של הקיצונים בממשלתך. אתה לא עושה את מה שאתה יודע שנכון, כי אתה מפחד פחד מוות מבן גביר וסמוטריץ'.
16 שנה אתה ראש הממשלה, היו לך גם ממשלות אמיתיות. לא עם כולן הסכמתי, אבל הן היו ממשלות לגיטימיות. זה לא המצב היום.
אתה יודע ואני יודע שמה שיש פה זו ממשלה מופקרת, מסוכנת, שמדרדרת אותנו לתהום. אתה יודע ואני יודע שאיבדת שליטה. הם לא סופרים אותך.

כל אחד עושה מה שהוא רוצה. שרים מפגינים עם מגפונים מול ישיבת הממשלה. שרים מפעילים מליציות אלימות כדי לשרוף את משאיות הסיוע שאתה שלחת לעזה. קבינט אחד מחליט משהו, הקבינט שני מבטל.
שרים לא מגיעים למשרדים, לא עובדים. אפילו לא מעמידים פנים של מנהל תקין. בוזזים את הציבור, הכל חלוקת קופונים, הכל סידורים לחבר'ה, אין שיקולים מקצועיים, הבושה מתה.

היחידים שעובדים למרבה הצער, הם הקיצונים והמטורפים שהכנסת לממשלה. הם יעילים מאין כמותם. שודדים את הקופה הציבורית ללא רחם, מסכסכים אותנו עם העולם, הורסים את העתיד של הילדים שלנו.
אתה לא מצליח לנהל את המטורפים. הם מנהלים אותך. שנינו יודעים שאם היתה לך ממשלה נורמלית, אם עדיין היית ראש ממשלה אמיתי, היה הסכם עם סעודיה, היתה עסקת חטופים, היתה תוכנית ליום שאחרי בעזה, היה חוק גיוס.
אנחנו מחמיצים הזדמנות היסטורית, להסכם שלום איזורי, שיוביל גם להסדר בעזה וגם להסדר בצפון. יש פה עולם מדיני שלם, מורכב, עם סיכונים וסיכויים, וכל מה שיש לך להגיד זה "לא חמאסטן ולא פתחסטאן", כי זה מה שנשאר מהמנהיגות שלך – חרוזים. אתה כל הזמן מדבר בחרוזים.

 אנחנו צריכים בחירות מהירות. אני מוכן לשבת אתכם, לסכם בחירות בזק. לסכם על מערכת בחירות בלי הכפשות ובלי השמצות מתוך כבוד ללוחמים שלנו. זה לא אידיאלי בחירות בזמן מלחמה, זה רק הרבה הרבה יותר טוב ממה שקורה עכשיו. אנחנו צריכים ממשלה שפויה, הגונה, חרוצה ומאוזנת.

 

הגיע זמן בחירות! הצטרפו אלינו